ODSZKODOWANIA

Kancelaria PROTARGET zajmuje się także:
  • Dochodzeniem odszkodowań - pomagamy osobom poszkodowanym uzyskać od firm ubezpieczeniowych odszkodowanie adekwatne do poniesionej szkody. Naszym Klientom oferujemy kompleksowe działania związane z dochodzeniem odszkodowań za szkody majątkowe, osobowe, komunikacyjne, rolnicze, błędy medyczne, wypadki przy pracy. Nie pobieramy zaliczek i opłat wstępnych - nasze wynagrodzenie stanowi procent faktycznie uzyskanego odszkodowania, po odzyskaniu odszkodowania. Zapewniamy bezpłatne doradztwo prawne w zakresie dochodzenia odszkodowania.
  • Obsługą oraz pomocą prawną – to kompleksowa obsługa prawna dla osób fizycznych oraz podmiotów gospodarczych. Zespół nasz stanowią specjaliści w poszczególnych dziedzinach prawa. Zajmujemy się sprawami z zakresu prawa gospodarczego, prawa pracy, prawa rodzinnego i prawa karnego. Sporządzamy pisma, opinie prawne, zawiadomienia i dokumenty wymagane w toku postępowania sądowego. Bezpłatnie dokonujemy audytu prawnego. Każdą sprawę wyceniamy indywidualnie.
Dlaczego warto skorzystać z naszej pomocy:
  • Zapewniamy obsługę zarówno na etapie przedsądowym, jak i w postępowaniu przed sądem, celem uzyskania dla Naszych Klientów jak najwyższego odszkodowania.
  • Prowadzimy bezpłatne konsultacje i pomoc prawną osobom poszkodowanym. W przypadku zlecenia sprawy naszej Kancelarii nie pobieramy żadnych opłat wstępnych za prowadzenie postępowania likwidacyjnego. Nasze wynagrodzenie uzależnione jest tylko od sukcesu.
  • Umożliwiamy osobom poszkodowanym wystąpienie na drogę postępowania sądowego nie tylko poprzez zapewnienie zastępstwa procesowego najlepszych radców prawnych i adwokatów, ale również poprzez możliwość finansowania postępowania przed sądem.
  • Nasi Partnerzy są profesjonalnymi prawnikami tj. adwokatami i radcami prawnymi.
Na stałe współpracujemy z biegłymi lekarzami - specjalistami z m.in. z zakresu ortopedii, chirurgii, neurologii, psychologii i innych dziedzin tak, aby uzyskać możliwe najwyższe odszkodowanie w każdym przypadku.

ODSZKODOWANIE TO NIE PRZYWILEJ. Należy się niemal każdemu z nas - kto jest ubezpieczony i została mu wyrządzona szkoda.