WINDYKACJA NALEŻNOŚCI

ściąganie długów

tj. ściąganie długów i odzyskiwanie należności

Głównym celem naszej Kancelarii jest skuteczna pomoc Wierzycielom w dochodzeniu należności i roszczeń. Działamy w oparciu o obowiązujące przepisy, najlepsze praktyki oraz posiadane kompetencje. Usługi oddłużeniowe, windykacyjne czyli potocznie mówiąc ściąganie lub odzyskiwanie długów świadczymy od 2013 r. Przez lata działalności pozyskaliśmy zaufanie zarówno przedsiębiorców, firm lokalnych, krajowych oraz międzynarodowych, jak również Klientów indywidualnych.

Naszą misją jest dbanie o dobre imię naszych Klientów, szanując godność Dłużników. Nasz rozwój opieramy na innowacyjnym wykorzystaniu technologii i profesjonalizmie działania. Nasi specjaliści od odzyskiwania długów działają na rzecz wierzycieli, którym pomagają odzyskać należności od dłużników. W codziennej pracy łączymy wiedzę i doświadczenie w zakresie windykacji z nowymi technologiami informatycznymi, bazami internetowymi.

Nasze główne atuty to przede wszystkim: skuteczność, doświadczona kadra negocjatorów, fachowa obsługa prawna oraz rzetelność i lojalność wobec Klienta. Nasza Kancelaria to doświadczony zespół ekspertów w dziedzinie windykacji, który tworzą praktycy z zakresu prawa i negocjacji. Praktycznie każda firma w pewnym momencie swojego istnienia i działalności doświadcza problemów związanych z odzyskiwaniem długów i należności. Potrzebna jest wtedy profesjonalna pomoc. Oferujemy najwyższej jakości usługi w zakresie globalnej windykacji należności oraz najlepsze dla sytuacji naszych Klientów metody działania: od windykacji polubownej po postępowania sądowe.

Pomożemy Ci odzyskać zaległe należności niezależnie od tego, w którym miejscu na świecie znajdujesz się Ty lub Twój dłużnik. Obsługujemy naszych Klientów w każdym kraju, walucie i języku. Realizujemy powierzone zlecenia w ścisłej współpracy z licencjonowanym doświadczonym zespołem, tj. prywatnym detektywem, adwokatem bądź radcą prawnym. Z prawnikami którymi współpracuje nasza Kancelaria mamy zawarte ustne bądź pisemne umowy o współpracę. Skuteczność naszych działań polegających na odzyskiwaniu długów wynika z determinacji, znajomości prawa, wniesionego nakładu pracy, a także od przeprowadzenia szczegółowych ustaleń związanych z osobą zadłużoną oraz wiedzą o majątku dłużnika.